VČELAŘSTVÍ VRBINČÍK

Medovina

Original

Čisté přírodní medové víno s výjimečnou typicky medovou chutí a vůní. Cítíte z ní sílu včel, vůní úlů a plástů. Toto je ten bájný nápoj, který pili bohové na Olympu. Obsahuje všechny cenné látky zastoupené v medu včetně vitamínů, minerálních látek, propolis a antioxidantů. Konzumace této medoviny, na rozdíl od révových či ovocných vín, nezpůsobuje překyselení žaludku, proto se hodí i pro osoby s citlivým zažíváním.

Je možné ji použít digestivně na zklidnění trávicího traktu. Pijeme ji také jako aperitiv, celovečerní drink nebo součást míchaných nápojů. Může se servírovat chlazená s plátkem citrónu na osvěžení, nebo teplá i s jemným přídavkem koření pro zahřátí. Od prvního doušku zaujme svou harmonickou chutí, která zanechá dlouhý a příjemný zážitek, jenž si Vás podmaní.

Ženšen

Čisté přírodní medové víno s přídavkem bylinek, z nichž je největší dominantou ženšen. Je vyrobena speciální technologií řízeného kvašení za studena z nejlepších druhů českých medů. Tato Medovinka má velmi zajímavou nasládle nahořklou chuť. Ženšen se díky svým pozoruhodným léčivým účinkům proslavil jako zázračná rostlina.

Dokáže stimulovat lidskou psychiku, krevní oběh i sexuální funkce. Říká se o něm, že je králem všech rostlin a svým působením „kořenem života“. Ve spojení s medovinovým kvasným nápojem vytváří chuťový unikát, jehož celkový účinek vyznívá jako jedinečný životabudič.

Bylinková

Nahořklá chuť směsi tuzemských i exotických bylin obsažených v přírodním medovém víně zaujme i toho nejnáročnějšího spotřebitele. Tato Medovinka je vyrobena speciální technologií řízeného kvašení za studena z nejlepších druhů českých medů a bylin. Je ceněna pro svou vyváženou sladko-hořkou chuť, která je velmi harmonická, jemná a vůči medu přiměřená.

Lze ji s úspěchem použít i na zklidnění trávicího traktu jako digestivum nebo jako součást míchaných nápojů. „Valašská medovina-nejlepší medicína“

Černý rybíz

Tento druh čistého přírodního medového vína obsahuje kromě medu i šťávu z černého rybízu. Má výjimečnou nasládle-kyselkavou chuť a ovocno-medovou vůni. Již první ochutnání překvapí, neboť se ukáže, že ostrá chuť černého rybízu je velmi pěkně zakulacena medem. Tento druh medoviny může být považován za opravdový elixír pro svůj vysoký obsah vitamínů (zejména C), antioxidantů, přírodních barviv a dalších biologicky aktivních látek. Je velmi vhodným nápojem pro každého, kdo má vřelý vztah ke konzumaci révových vín, neboť tento druh medoviny oplývá lehkou kyselinkou.

Cherry

Extravagantní kompozice kvalitního medu a čerstvé višňové šťávy dala vzniknout impozantnímu přírodnímu medovému vínu. Tato medovina je plná slunce a vášně, má harmonickou lehce nasládlou chuť s mírnou pikantérií a ovocno-medovou vůni. Medovina Cherry je tím pravým nápojem pro všechny ženy, které mají své skryté sny a muže, kteří mají svá tajná přání.

FOTOGALERIE

ČESKÉ VČELAŘSTVÍ

TRADICE

OD ROKU 2003

CENOVĚ DOSTUPNÉ

Chcete více informací?