VČELAŘSTVÍ VRBINČÍK

Další včelí produkty

Oříškový sen (mandle, vlašské a lískové ořechy)

MED s příměsí oříšků bucláček 450g je speciální výrobek typické a lahodné chuti pro povzbuzení těla i mysli a duševní pohodu. Výhoda zalití oříšků do medu spočívá v tom, že nedochází k jejich oxidaci a ztrátě aromatických a chuťových vlastností. Velmi dobře a dlouhodobě zůstávají zachovány i nutriční vlastnosti použitých ořechů uzavřených do medu včetně vitamínů, barviv, antioxidantů, polyfenolů aj. organických látek.

Pyl

Je vhodný na snižování tlaku, odbourávání stresových hormonů, čištění krve a krvetvorbu. Pomáhá na prostatické i menopauzální potíže. Užívá se při nachlazení, chřipce a únavě. Je výborným stimulátorem imunity.

Dávkování: 1-3 lžičky denně

Upozornění: Zvýšená opatrnost je nutná u pylových alergiků, neužívat při onemocnění ledvin, nádorových onemocnění a v prvním trimestru těhotenství.

Ovocné medy

V tomto produktu se snoubí výborná chuť českého medu a ovoce. Ovoce je zbaveno pecek a šlupek.

V nabídce je 6 příchutí: jahodový, višňový, malinový a ostružinový tyto příchutě jsou sladší a tudíž je mají raději především děti.

Na rozdíl od angreštového a rybízového, které jsou trochu kyselejší, ale velmi chutné a zajímavé.

Mají větší podíl vitamínu C, tudíž jsou vhodným doplňkem stravy v zimním období, ale také pro rychlé doplnění energie při vyčerpání nebo hypoglykémii.

ČESKÉ VČELAŘSTVÍ

TRADICE

OD ROKU 2003

CENOVĚ DOSTUPNÉ

Chcete více informací?